DomArtic

PPHU DomArtic
  ul. Na zjeździe 8
  30-527 Kraków
 
Zapraszamy
  Pon-Pt  9:00 - 17:00
Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innych godzinach lub w sobotę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Biuro:       012-357-11-18
                 pytania@domartic.pl
Budowy:   509 - 020 -574
Dane do przelewu.

Biuro projektowe

Budujemy z pasją, projektujemy z wyczuciem stylu

Dosłownie i w przenośni jesteśmy architektami Państwa sukcesu

Zrealizujemy każdy projekt. Kompleksowo, od początku do końca.

Zajmujemy się projektowaniem domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych i usługowych oraz wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W naszej ofercie mamy również gotowe projekty wielu znanych i cenionych biur projektowych. Zapraszamy do zakładki Biuro projektowe.

Dla tych z Państwa, którzy nie znaleźli wśród nich swojego wymarzonego domu nasi specjaliści przygotują indywidualny projekt. W trosce o prawidłowy przebieg każdej inwestycji, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ każdy klient jest dla nas niezmiernie ważny, a każda inwestycja wyjątkowa. W swej pracy wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i nieustająco podnoszone kwalifikacje naszych specjalistów, aby móc zaoferować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Realnie kształtujemy i współtworzymy przestrzeń, w której zbudujemy naszą wspólną przyszłość.

Wykonujemy: - projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych - adaptacje projektów typowych - projekty przebudowy, nadbudowy, rozbudowy - sprzedaż projektów typowych wraz z adaptacją - projekty przyłączy wod-kan, gaz do budynków - projekty zjazdów

Przygotowując projekt pragniemy dostarczyć estetycznych i efektywnych kosztowo, a także przemyślanych rozwiązań naszym klientom. Wykonujemy profesjonalne projekty budowlane, tym samym dostarczając Państwu optymalnych rozwiązań. Oferujemy pełen zakres usług projektowych, inżynierskich, kosztorysowych i analitycznych. Gwarantujemy dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług, solidność, rzetelność i terminowość.

Więcej informacji na temat indywidualnych i gotowych projektów w zakładce projekty indywidualne.

Po wybraniu projektu architekt naniesie wybrany budynek na mapę sytuacyjno-wysokościową, przygotowaną przez geodetę, dokona zmian, aby dostosować projekt do warunków zabudowy lub do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz do potrzeb przyszłych mieszkańców.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do naszego biura projektowego. Więcej na temat prac projektowych znajdziecie Państwo w zakładce biuro projektowe.

 

 

 

  Powyższy cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.    


2010r © DomArtic
NIP:683-107-55-58